Kontakta oss                                                                                                                                                               

Öppettider butiken:
Vi har öppet alla vardagar mellan 9-16 samt under maj-september även lördag 9-13
Lunchstängt: 13-13:30

Telefontider: 8- 15
(Telefonväxeln är lunchstängd 13:00 - 13:30)                                                        

Postadress: LP:s Biodling AB
                  Torstensbyn 14
                  66194 Säffle        
Telefon:    0533-631 11
Epost:       shop@lpsbiodling.se

 

Lars
VD Försäljning/Inköp
lars@lpsbiodling.se
0706989852

Keiko
Marknadsföring/Administration
/OGT
keiko@lpsbiodling.se
0725213922

Ing-Marie
Ekonomi
ing-marie@lpsbiodling.se
0725259208
Anders
Orderansvarig/Vaxvalsning
anders@lpsbiodling.se

Ellinor
Kundmottagare
ellinor@lpsbiodling.se
0725200131
Alexander
Webbshop
alexander@lpsbiodling.se
0725266622

 


För att minska spammail har vi tagit bort direktlänken på mailadresserna. Vi ber om ursäkt för besväret och ber er istället att kopiera adressen och klistra in den i adressfältet på mailet i ditt mailprogram.

Hitta hit

Gps-koordinater:   Lat: N 59º13'26"   Long: O 12º46'26" 

Decimaler:   Lat: N 59.224275º   Long: O 12.774063º