www.swienty.com
 

Av Biodlare För Biodlare  


Produkter
Beställ Katalog

katalog
Tryck på bilden för att läsa/ladda ned pdf katalog.
eller så kan du beställa katalogen genom att trycka
HÄR

Betalalternativ

Registrera dig för Nyhetsbrev
Skriv in din e-postadress för
att få nyheter och erbjudanden från oss.
  Skicka  




Kontakta oss

Vi har öppet alla vardagar mellan 9-16 samt under maj-september även lördag 9-13

Telefon:    0533-631 11         Postadress:      

LP's biodling AB
Torstensbyn 14
661 94  Säffle
             

    E-post:

 shop@lpsbiodling.se 

 

Lars   
VD Försäljning/Inköp
lars@lpsbiodling.se
0706989852
          

Keiko
Marknadsföring/Administration/OGT
keiko@lpsbiodling.se
0725213922

           

Ing-Marie
Ekonomi
ing-marie@lpsbiodling.se
0725259208                 

  Anders
Orderansvarig/Vaxvalsning
anders@lpsbiodling.se
0725258202

Ellinor
Kundmottagare
ellinor@lpsbiodling.se
0725200131

 

Alexander
Webbshop
Alexander@lpsbiodling.se
0725266622

     

För att minska spammail har vi tagit bort direktlänken på mailadresserna. Vi ber om ursäkt för besväret och ber er istället att kopiera adressen och klistra in den i adressfältet på mailet i ditt mailprogram.

Hitta hit

Gps-koordinater:   Lat: N 59º13'26"   Long: O 12º46'26" 

Decimaler:   Lat: N 59.224275º   Long: O 12.774063º

 

 

 

 

Din kundvagn
Antal varor i varukorgen

Sök sändning

Månadens fokusprodukt